piątek, 11 stycznia 2013

Powracam po krótkiej przerwie

   Witajcie.
   Po tygodniowej przerwie wracam do blogowania. Bardzo mi przykro, że troszkę zaniedbałam bloga, ale miałam ciężki tydzień w szkole. Całe szczęście oceny już wystawione i z powrotem mogę wrócić do recenzowania książek.
   Przez te kilka dni zdążyłam już dostać kilka ponagleń w sprawie opublikowania następnej recenzji. Mogę Was zapewnić, że te już pomału się piszą. Przez ten cały szkolny rozgardiasz trudno mi było skupić się na czytaniu, a co dopiero na pisaniu recenzji, więc wybaczcie mi te drobne opóźnienia. Dzisiaj wracam i mam zamiar wszystko nadrobić. Począwszy od odpisania na wszystkie maile, a skończywszy na przeczytaniu i skomentowaniu Waszych blogów.
  Muszę zaznaczyć, że przez ten tydzień strasznie brakowało mi naszej literackiej blogosfery, w której zdążyłam się już zaaklimatyzować. Może i nie jest to odpowiedni czas, ani miejsce, ale chciałam teraz i tutaj wszystkim szczerze podziękować za pomoc w zrobieniu tych pierwszych kroków w blogowaniu. Dziękuję.
   Kończąc już, zapewniam Was, że najbliższa recenzja pojawi się w weekend lub na samym początku następnego tygodnia. Wytrzymajcie jeszcze troszkę. Ze smutkiem stwierdzam, że ostatnio coraz mniej rzeczy układa się po mojej myśli, więc, co za tym idzie, mam mniej czasu na sprawy związane z blogiem. Cóż, mam jednak nadzieję, że na blogowanie uda mi się poświęcić jak najwięcej wolnego czasu, gdyż  naprawdę sprawia mi to wiele radochy. Trzymajcie kciuki!

7 komentarzy:

 1. mam podobnie, w blogosferze jestem od września, a już do tego stopnia się uzależniłam, że raz nawet śniło mi się, że piszę recenzje :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi również! To niesamowite, że blogowanie w tak szybkim czasie stało się jedną z najważniejszych części mojego życia ;>

   Usuń
 2. Pamiętaj, że poświęcasz tyle czasu ile uważasz < jeżeli chodzi o bloga >
  Wystarcza 1 recenzja na tydzień ;3
  Czekam na następną recenzje ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też miałam taką przerwę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Już nie mogę doczekać się kolejnej recenzji. Czasami warto zrobić sobię krótką przerwę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czekam z nieciepliwością na recenzję :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tygodniowa przerwa to nie tragedia ^^
  Czekam na recenzje :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy wartościowy komentarz. Takie sprawiają, że mam większy zapał do blogowania!